Logo
Knowledge base
London Chamber Knowledge base
Logo
ثبت شرکت در مالزی

کشور مالزی از موفق ترین سیستم های اقتصادی جنوب شرق آسیا قلمداد می گردد. این کشور با جمعیت حدود 25 میلیون نفر دارای رشد بیش از هفت درصدی تولید ناخالص ملی است. کشورمالزی به عنوان کشور دوست و مسلمان با بهره گیری از مشترکات فرهنگی و مذهبی یکی از شرکاء تجاری منحصر به فرد ایران محسوب می شود که دارای روابط توسعه یافته ای باهم می باشند.
اقتصاد مالزی با درآمد متوسط بالا برای سطح جامعه اقتصاد فراگیری دارد. بطوریکه یکی از 13 کشور مشخص شده توسط کمیسیون رشد و توسعه درباره ی ثبات اقتصاد است. رشد توسعه در آن، این کشور را تبدیل به یک موقعیت عالی برای سرمایه گذاران خارجی کرده تا سرمایه خود را در بازاری که دارای ثبات است انتقال دهند.

ثبت شرکت در مالزی

هر فرد خارجی باید یک شریک مالزیایی داشته باشد و چنانچه تمایلی به داشتن شریک نداشته باشد می تواند سرمایه ی شرکت خود را به 500000 رینگیت برساند. دراین صورت نیازی به داشتن یک شریک نیست. بعد از ثبت شرکت در مالزی و افزایش سرمایه  شما باید دفتری را برای شرکت اجاره کرده یا خریداری نمایید.
همه ی اتباع خارجی می توانند با تملک صد در صد در ثبت شرکت در مالزی داشته باشند. ماهیت کسب و کار و بیزینس باید با توجه به دستورالعمل های مربوط به دولت مالزی انجام شود. با این حال تمام صنایع کسب و کار اجازه ثبت شرکت در مالزی را خواهند داشت.

.به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت در مالزی با کارشناسان ثبت شرکت سهاطوس تماس حاصل فرمایید