Logo
Knowledge base
London Chamber Knowledge base
Logo
نمایشگاه های تجاری خارجی

اولین موضوع مهم در زمینه شرکت در نمایشگاه این است که شما با چه عنوان و هدفی می خواهید در نمایشگاه شرکت نمایید. طبیعتا شرکت در نمایشگاه در قالب غرفه دار(exhibitor)، بازدید کننده(visitor)، ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی(service provider)، شرکت سازمان دهی نمایشگاهی(organizer) متفاوت است. انتخاب نمایشگاه مورد نظر با توجه به اهداف شرکت از اهمیت بسیاری برخوردار است. از مهم ترین عوامل تعیین کننده انتخاب نمایشگاه عبارتند از: حضور برندهای معروف صنعت خاص، اطلاعات بازدید کنندگان قبلی نمایشگاه، شرکت های حاضر در نمایشگاه و زمان و تعداد افراد محتمل بازدید کننده.

شرکت در یک نمایشگاه خارجی ( برگزاری نمایشگاه در خارج از کشور)  می تواند راهی عالی برای ایجاد علاقه بین المللی به محصولات شما و توسعه تجارت صادراتی جدید باشد. با این حال، حضور برند شما در نمایشگاهی در خارج از کشور، می ‌تواند به مراتب پیچیده ‌تر از مرز و بوم شما باشد. همچنین به دلیل اینکه همه هزینه ها بر مبنای ارز واحد (دلار یا یورو) حساب می شوند، شرکت در یک نمایشگاه‌ خارجی بسیار گران‌ تر از حضور در یک نمایشگاه داخلی است.

هزینه شرکت در نمایشگاه های خارجی با توجه به نوع و موضوع نمایشگاه ، کشور برگزار کننده نمایشگاه ، متراژ غرفه و ... متغیر می باشد . شرکت مشاور صنعتی سهاطوس در زمینه اعزام هیئت های تجاری فعالیت می کنند و شما می توانید با ارتباط با مشاوران این شرکت، در جریان هزینه های مختلف شرکت در نمایشگاه های مختلف قرار بگیرید.

در بعضی از نمایشگاه ها حتی برای بازدید از نمایشگاه و شرکت به عنوان بازدید کننده نیز می بایست هزینه های مختلفی را پرداخت کرد . به صورت کلی هزینه های شرکت در نمایشگاه های خارجی عبارت است از : هزینه ثبت نام ، غرفه سازی ، اجاره متراژ مورد نظر ، بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت در هتل و ...می باشد.