Logo
Knowledge base
London Chamber Knowledge base
Logo
منطقه آزاد SPC

چرا کسب و کار خود را با منطقه آزاد SPC شروع کنید؟

SPC Free Zone   انتخابی هوشمندانه تر، ساده تر و سریعتر برای کارآفرینان و سرمایه گذارانی است که به دنبال راه اندازی کسب و کار خود در امارات هستند. ما با بیش از 1500 فعالیت تجاری و امکانات مختلف مدرن برای فعالیت، راحتی و انعطاف پذیری را ارائه می دهیم که ما را به یک پلتفرم راه اندازی کسب و کار ایده آل تبدیل میکند.

 

                                         

 

منطقه آزاد SPC در یک نگاه

منطقه آزاد SPC از نظر استراتژیک در قلب شارجه واقع شده است و ترکیبی از امکانات زیرساختی مدرن مانند دفاتر همکار، خرده فروشی، انبار و دقاتر تجاری را در یک محیط نظارتی تجار پسند برای کسب و کار ارائه می دهد.

یک اکوسیستم کسب و کار کامل، با حمایتی گسترده ارائه می دهند تا به کارآفرینان اجازه رشد و شکوفایی را بدهد. وابستگی آنها به موسسات دولتی و نهادهای خصوصی معتبر، دنیایی از فرصت ها را که امکان ورود افراد در صنعت را به منطقه فراهم می کند،در اختیار قرار میدهد.

مهم نیست که در چه صنعت یا بخشی به دنبال راه اندازی کسب و کار خود هستید، SPC Free Zone طیف گسترده ای از فعالیت های تجاری را در بخش های مختلف ارائه می دهد. به هر کسی که به دنبال راه اندازی یک تجارت است، قابل تغییر بودن را ارائه می دهند که به شما این امکان را می دهد که حداکثر 5 فعالیت تجاری از بخش های مختلف را تحت یک مجوز تجاری بدون هیچ هزینه اضافی ترکیب کنید.

 

منطقه آزاد SPC چیست و چرا کسب و کار خود را در اینجا راه اندازی کنید؟

منطقه آزاد SPC که به عنوان منطقه آزاد شهر انتشارات شارجه نیز شناخته می شود، یک منطقه آزاد تخصصی در شارجه است. این اولین منطقه آزاد انتشاراتی در نوع خود است. این موسسه در سال 2017 با هدف ایجاد یک اکوسیستم جامع که از رشد صنعت نشر در منطقه حمایت می کند، تاسیس شد. با این حال، فعالیت های آن تنها به انتشار محدود نمی شود.

منطقه آزاد  SPC( شهر انتشارات شارجه) مرکزی برای انتشارات، چاپ، رسانه، تجارت و بسیاری از مشاغل دیگر است.

منطقه آزاد SPC طیف گسترده ای از مزایا را برای مشاغلی که به دنبال ایجاد حضور در امارات هستند ارائه می دهد. 100٪ مالکیت خارجی و بازگرداندن سود را فراهم می کند، به این معنی که سرمایه گذاران می توانند کنترل کامل بر تجارت خود را حفظ کنند و تمام سود خود را از کشور خارج کنند.

یکی دیگر از مزایای اصلی راه اندازی کسب و کار در منطقه آزاد SPC، زیرساخت ها و امکانات در سطح جهانی است که در دسترس میباشد. این منطقه آزاد مجهز به فناوری چاپ و نشر به روز و همچنین فضاهای اداری مدرن، انبارها و خدمات لجستیکی است. این امر آن را به مکانی ایده آل برای شرکت های درگیر در صنعت چاپ و نشر تبدیل می کند، زیرا می توانند از زنجیره تامین بسیار کارآمد و مقرون به صرفه بهره مند شوند.

شارجه یک مقصد بسیار جذاب برای مشاغلی است که به دنبال راه اندازی فروشگاه در خاورمیانه هستند. شارجه با موقعیت استراتژیک خود بین اروپا، آسیا و آفریقا، یک محیط تجاری بسیار رقابتی، زیرساخت های مدرن، و طیف وسیعی از مشوق ها برای سرمایه گذاران خارجی، از جمله خدمات شهری کم هزینه و دسترسی آسان به منابع مالی را ارائه می دهد.

یکی دیگر از مزایای راه اندازی کسب و کار در شارجه موقعیت استراتژیک آن است. شارجه نزدیک به مراکز تجاری اصلی مانند دبی و ابوظبی قرار دارد و دارای ارتباطات حمل و نقل عالی از جمله بندر، فرودگاه و شبکه جاده ای توسعه یافته است. این امر واردات و صادرات کالا و دسترسی به بازارهای منطقه را برای مشاغل آسان می کند.

از نظر تشکیل شرکت، شارجه طیف وسیعی از گزینه ها را ارائه می دهد، از جمله شرکت های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت های انفرادی و دفاتر شعب. راه اندازی یک LLC در شارجه یک انتخاب محبوب برای سرمایه گذاران خارجی است، زیرا می تواند 100٪ متعلق به سرمایه گذار خارجی باشد.

به طور کلی، شارجه یک محیط تجاری جذاب برای سرمایه گذارانی که به دنبال راه اندازی در امارات هستند ارائه می دهد. شارجه با موقعیت استراتژیک و طیف وسیعی از انگیزه‌ها، یک انتخاب عالی برای مشاغلی است که به دنبال گسترش فعالیت‌های خود در خاورمیانه هستند.

 

نگاهی به مزایای کلی ثبت شرکت در منطقه آزاد شارجه:

اخذ لایسنس فوری در 45 دقیقه

- امکان ترکیب 5 نوع فعالیت با یک لایسنس

- یک مجوز میتواند تا 100 ویزا را پشتیبانی کند

- اخذ اقامت امارات در 5 روز

- ارائه خدمات جهت اخذ حساب بانکی

- امکان ثبت طیف وسیعی از فعالیت های تجاری(دارای بیش از 1500 فعالیت تجاری در دسترس)

- یکمجوز  با 7  اکتیویتی

- 100٪ مالکیت ایرانی

- در نظر گرفتن تخفیف برای لایسنس های بالای 1 سال

- 10 دقیقه فاصله از  شارجه و  فرودگاه های بین المللی دبی 

- نزدیک به مراکز تجاری اصلی مانند دبی و ابوظبی و دارای ارتباطات حمل و نقل عالی از جمله بندر، فرودگاه و شبکه جاده ای توسعه

- سهولت واردات و صادرات کالا و دسترسی به بازارهای منطقه برای مشاغل

- امکان ثبت شرکت های با مسئولیت محدود (LLC  ) ، شرکت های انفرادی و دفاتر شعب

 - عدم محدودیت در  انتخاب تعداد ویزاهای مورد نیاز برای سهامداران، کارمندان و خانواده (ویزاهای نامحدود همراه فلکسی دسک)

- امکانات تجاری مانند اتاق جلسات، امکانات کنفرانس و فضاهای کار مشترک

- امکان داشتن پروانه تجارت دوگانه (انجام فعالیت های تجاری در مناطق سرزمین اصلی و مناطق آزاد)

- معافیت از مالیات بر درآمد شخصی

- معافیت از عوارض واردات و صادرات

 

نمای کلی از خدمات اختیاری

SPC Free Zone یک مرکز تجاری پیشرو در خاورمیانه است که طیف گسترده ای از راه حل های تجاری و خدمات شخصی را به مشتریان خود ارائه می دهد. خدمات شخصی ارائه شده توسط SPC Free Zone به گونه ای طراحی شده است که با ارائه کمک و پشتیبانی شخصی، زندگی را برای صاحبان مشاغل آسان تر کند.

این منطقه آزاد یک فرآیند ساده را برای کارآفرینانی که می خواهند در امارات متحده عربی ایجاد کسب و کار کنند، ارائه می دهد و یک منبع یک مرحله ای برای تمام اسناد، تاییدیه ها و الزامات مجوز برای آنها فراهم می کند.

 

هزینه ی پکیج های راه اندازی کسب و کار در منطقه آزاد SPC:

       کارت تاسیس:                        1355 درهم

       رجیستر:                                2355 درهم

       تغیر موقعیت:                         1105 درهم

       تخصیص ویزا:                        1600 درهم

       ویزا همراه با امارات آیدی:        3700 درهم

        خدمات بانکی:                       2000 درهم

        آزمایشات پزشکی:                  700 درهم

        تشکیل شرکت:                       250 درهم

       

هزینه ی تسهیلات در منطقه آزاد SPC:

        دفتر بدون تجهیزات:      750 درهم/ هر متر مربع

        انبار:                            480 درهم/ هر متر مربع

        دفتر همراه با تجهیزات:   900 درهم/ هر متر مربع

        دفتر shell & core:       550 درهم/ هر متر مربع

        خرده فروشی:                480 درهم/ هر متر مربع

 

منبع: SPC-Free-Zone

 

تاریخ به روز رسانی: 1402/11/28