Logo
Knowledge base
London Chamber Knowledge base
Logo
UL Certification

گواهینامه UL چیست و چرا ضروری است؟

UL مخفف Underwriter Laboratories است، یک شرکت صدور گواهینامه شخص ثالث که بیش از یک قرن فعالیت دارد. UL در سال 1894 در شیکاگو تاسیس شد. آنها به محصولاتی گواهی میدهند که جهان را به مکانی امن تر برای کارگران و مصرف کنندگان تبدیل کنند. این شرکت علاوه بر آزمایش، استانداردهای صنعتی را در هنگام نوآوری محصولات جدید تعیین می کنند. تنها در سال گذشته حدود 14 میلیارد محصول با مهر UL وارد بازار جهانی شد.

 

 

آزمایش UL اطمینان حاصل می کند که اندازه سیم درست است یا دستگاه ها مقدار جریانی را که ادعا می کنند را تحمل می کنند. آنها همچنین اطمینان حاصل می کنند که محصولات بالاترین ایمنی ساخته شده اند.

یک تصور غلط رایج این است که UL هر محصول را خودش آزمایش می کند. همیشه اینطور نیست. درعوض، UL به سازنده اجازه می‌دهد تا خودش محصول را با استفاده از مهر UL آزمایش کند. آنها سپس به طور منظم پیگیری می کنند تا مطمئن شوند که محصولات خود را آزمایش می کنند و از دستورالعمل های مناسب پیروی می کنند. این یکی از دلایلی است که گواهینامه UL برای مشاغل جذاب است.

 

انواع استاندارد های محصول:

انواع استاندارد های سیستمی:

راه حل های مدیریت زنجیره تامین کابل برای خدمات شهری، یکپارچه سازهای تجدیدپذیر و EPC-
  ERCESارائه دهنده خدمات سیستم های تقویت ارتباطات پاسخگو اضطراری ،  UL  برنامه صدور گواهینامه-

خدمات حسابرسی  سیستم مدیریت کیفیتQMS-
فرآیند ارزیابی محصول معمولی UL Mark-
 

در اوایل چرخه توسعه محصول خود، با الزامات UL Solutions شروع کنید.

طراحی یک محصول با در نظر گرفتن الزامات UL Solutions آسان تر از طراحی مجدد یک محصول برای برآوردن مجموعه ای از الزامات است. اگر تازه وارد UL Solutions هستید یا در مورد ساخت محصول خود مطمئن نیستید، درخواست ارزیابی اولیه کنید. طرح های نمونه اولیه شما را ارزیابی می کنیم و به انطباق محصول پیش از تولید کمک می کنیم. مشاوره قبل از آزمایش مقرون به صرفه است و اغلب ممکن است هزینه های آزمایش نهایی را جبران کند.

 

یک کپی از استاندارد UL برای ایمنی که برای ارزیابی محصول خود استفاده می شود، دریافت کنید.

مطمئن شوید که الزاماتی را که محصول شما باید برآورده کند، درک کنید. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه دریافت یک کپی از استاندارد UL که محصول شما را پوشش می دهد، با تیم خدمات مشتری UL Solutions محلی خود تماس بگیرید. در صورت نیاز به توضیح در مورد الزامات فنی می توانید با یک مهندس پروژه UL Solutions صحبت کنید.

 

از اجزای شناخته شده UL برای کاهش تست های مورد نیاز استفاده کنید.

شرایط مقبولیت و رتبه بندی تمامی اجزای مورد استفاده در محصول خود را به دست آورید. بررسی کنید که همه اجزا برای نحوه استفاده از آنها مناسب هستند. تامین کننده قطعات شما می تواند تمام اطلاعات لازم برای رسیدگی به این مسائل را ارائه دهد. همچنین می‌توانید فهرست گواهینامه‌های آنلاین UL را برای جزئیات بیشتر در مورد مؤلفه‌های شناسایی شده UL بررسی کنید.

 

 

محصول خود را بر اساس الزامات UL Solutions ارزیابی کنید.

قبل از ارسال محصول به UL Solutions ارزیابی خود را از محصول خود در مرکز خود انجام دهید. مطابقت دادن محصول خود قبل از ارسال آن به UL Solutions باعث می شود فرآیند تست مقرون به صرفه تر و سریعتر انجام شود.

مطمئن شوید که فرآیند خدمات پیگیری (FUS) و چگونگی تعیین انطباق مداوم توسط UL Solutions پس از تایید محصول شما را درک می کنید. FUStart و سایر منابع مشتری ما اطلاعات ارزشمندی در مورد FUS ارائه می دهند.

 

مجموعه کاملی از مستندات محصول را ارائه دهید.

از تیم خدمات مشتری UL Solutions محلی خود فهرستی از اطلاعاتی را که باید برای صدور گواهی ارائه کنید بخواهید. به طور کلی، انتظار داشته باشید که اطلاعات دقیق در مورد تمام اجزای حیاتی، ابعاد محصول، محفظه های محصول، دهانه ها، اتصالات برق، علائم و برچسب ها، جزئیات مکان تولید و تجهیزات تست کارخانه به اشتراک گذاشته شود.

 

از الزامات حمل و نقل که می تواند بر جدول زمانی پروژه و هزینه ها تأثیر بگذارد آگاه باشید.

گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده الزامات پرونده امنیتی واردکننده (ISF( را برای محموله هایی که از طریق کشتی اقیانوس به بنادر ایالات متحده می رسند، اعمال می کند. رعایت این الزامات پرونده امنیتی از تاخیرها و هزینه های اضافی برنامه ریزی نشده جلوگیری می کند. لطفاً به صفحه پرونده امنیتی وب سایت گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده مراجعه کنید. اطلاعات مورد نیاز باید در زمان حمل و نقل به فرستنده بار ارائه شود.
 

باعث شوید که ارزیابی تان،کارایی بهتری داشته باشد

کشورهای سراسر جهان سیستم های الکتریکی و نیازهای محصول متفاوتی دارند. از قبل به ما اطلاع دهید که قصد دارید محصول خود را در کجا بازاریابی کنید تا بتوانیم یک برنامه آزمایشی جامع بسازیم که مستقیم ترین و مقرون به صرفه ترین مسیر را برای صدور گواهینامه جهانی فراهم می کند.