Logo
Knowledge base
London Chamber Knowledge base
Logo
ثبت شرکت در منطقه آزاد حمریه

منطقه آزاد حمریه که در سال 1995 با فرمان امیری تأسیس شد، در موقعیت ایده آلی در امارات شارجه، امارات متحده عربی قرار دارد و خدمات اقتصادی مقرون به صرفه ای از جمله زیرساخت های مدرن، لجستیک، اتصال سرمایه گذاران و پشتیبانی عملیات حیاتی برای سرمایه گذاران خود، تشویق تجارت منطقه ای، بین المللی و تجارت آزاد را ارائه می دهد. ثبت شرکت در امارات در میان کشورهای خاورمیانه و دیگر کشورهای عربی اولین گزینه ای است که سرمایه گذاران، تجار و بازرگانان بین المللی بدان می اندیشند. منطقه آزاد تجاری حمریه در شهر شارجه یکی از مناطق آزاد کشور امارات همواره مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران، تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام سرمایه گذاری یا تجارت بوده است. چنانچه شما نیز علاقمند به ورود بازارهای تجاری امارات باشید، می توانید اقدام به ثبت انواع شرکت در شارجه نمایید. موفقیت نتیجه انتخاب های هوشمندانه در زمان مناسب است و منطقه آزاد حمریه طیف گسترده ای از انتخاب ها را برای رونق کسب و کار شما ارائه می دهد.

منطقه آزاد حمریه به سرمایه گذاران این فرصت را می دهد که در یکی از شش بخش متنوع اقدام به تاسیس و ثبت شرکت نمایند. هرفعالیت تجاری مجهز به طیف وسیعی از راه حل ها است که شامل فضاهای اداری، انبارها و زمین های صنعتی است که توسط بسته های جذاب و رویه های ساده پشتیبانی می شود.

با انتخاب و ثبت یکی از انواع شرکت در منطقه آزاد حمریه، تجارت خود را بین المللی و جهانی کنید و با شرکت های بزرگ و کوچک تعاملات اقتصادی، تولیدی و یا آموزشی داشته باشید. تمامی اسناد و گواهینامه و مجوزهای لازم را برای ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کارتان در شارجه را اخذ نمایید. طبق قانون جدید بعضی از مجوزهای کاری برای بیش از یکسال صادر میشوند.

 

درمناطق آزاد تجاری و اقتصادی شارجه، ارزهای دیگری به غیر از درهم امارات قابل مبادله و پرداخت و دریافت می باشد. مدیران و کارمندان شرکت های خارجی که در این مناطق آزاد فعالیت دارند از مزایای بسیار خوبی در تجارت برخوردار خواهند شد، از جمله محرمانگی اطلاعات شخصی و شرکتی. لذا می بینید که فعالیت های تجاری، بازرگانی و اقتصادی یکی از انواع فعالیت های مجاز در مناطق آزاد تجاری امارات می باشد.

منطقه آزاد حمریه در سال 1995 در منطقه ای به مساحت 10 میلیون متر مربع در شارجه احداث شد، حکومت محلی شارجه بیش از 130 میلیون دلار برای پیشبرد تاسیسات زیربنایی این منطقه در طول چهارسال گذشته هزینه کرده است .
از پایان سال 1998 که برنامه بازاریابی برای منطقه ازاد حمریه اغاز شد این منطقه توانست 80 شرکت را برای سرمایه گذاری در بخش های صنعتی ، بازرگانی و خدمات جذب کند . شرکت پالایش نفت شارجه از بزرگترین سرمایه گذاران دراین منطقه آزاد بشمار می رود.
45
درصد مساحت منطقه ازاد حمریه در شارجه به بخش صنایع سنگین اختصاص داده شده است همچنین حدود 860 هزار متر مکعب زمین در آن به محل انبارداری و توزیع مشتقات نفتی اختصاص داده شده است .
انتظار می رود سرمایه گذاران خارجی نیز با شرکت های نفت "الامارات" و "الامارات الوطنیه (ادنوک ) " دراجرای طرح 132 میلیون دلاری ساخت 32 انبار و دو سکو سهیم شوند.
منطقه ازاد حمریه برای توسعه فعالیت های خود طرحهای توسعه را به اجرا گذاشته است .
عمیق تر کردن لنگرگاه بندر منطقه ازاد حمریه برای فراهم سازی امکان تردد کشتی های کوچک و متوسط از جمله طرحهای توسعه ای این منطقه است .
درمنطقه ازاد حمریه علاوه بر فراهم شدن زمینه های سرمایه گذاری ، امکان دسترسی به سواحل شرقی و غربی امارات نیز فراهم شده است .

 بيش 1760 شرکت از 100 کشور جهان در منطقه آزاد حمريه سرمايه‌گذاري کرده‌اند و سالانه ميزان سرمايه‌گذاري در اين منطقه آزاد بيش از 40 درصد رشد نشان مي‌دهد.

به لطف استراتژی رشد تجاری متنوع شارجه، امارات به عنوان یازدهمین مقصد بین المللی جذاب برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی در جهان شناخته شده است. برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال زندگی در امارات هستند، شارجه همچنین هزینه نسبتاً پایینی از اجاره و خدمات آب و برق را ارائه می‌کند، که توسط یک چرخه پررونق اقتصادی پشتیبانی می‌شود که آن را برای تجارت و زندگی ایده‌آل می‌کند.

 

منطقه آزاد حمریه طیف وسیعی از دفاتر اجرایی، انبارهای از پیش ساخته شده و زمین های صنعتی را ارائه می دهد که می توانند مطابق با نیازهای تجاری خود انتخاب نمایید.

دفاتر :

در منطقه آزاد حمریه دفاتر مقرون به صرفه و گزینه های صدور مجوز را برای حمایت از کارآفرینان مشتاق ارائه داده می شود. از امضای قرارداد، گسترش بین المللی گرفته تا طیف وسیعی از خدمات و امکانات، آن ها به شما کمک می کنند تا به اهداف تجاری خود برسید. دفاتر در چهار نوع متناسب با انواع کسب و کار های استارتاپ، کسب و کار هوشمند، کسب و کار استاندارد و کسب و کار پیشرفته و در پکیج های متنوعی ارائه می شود. برای اطلاع از پکیج های موجود برای هر نوع از کسب کار می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. ویژگی های دفاتر قابل ارائه به شرح زیر است.

 

انبارها:

انبار ها در منطقه آزاد حمریه مطابق با استانداردهای بین المللی و انبارهای پیش ساخته، متناسب با نیازهای تجاری شما ارائه می شود. این واحدهای صنعتی سبک روشنایی مناسبی را ارائه می کنند که مجهز به درب های رولاپی و دارای جایگاه بارگیری هستند. ویژگی های دیگر انبار ها به شرح زیر است:

متراژهای موجود: 200 متر مربع، 400 متر مربع و 600 متر مربع

ایده آل برای واحدهای صنعتی سبک تا متوسط و انباری

فضای انبار شامل پذیرش، دفاتر، سرویس بهداشتی و انباری است

ظرفیت های بار قدرت چندگانه از 20 کیلووات، 30 کیلووات، 50 کیلووات، 100 کیلووات، 120 کیلووات و 150 کیلووات

7 متر و ارتفاع 9 متر

منطقه بارگیری اختصاصی برای هر واحد

احداث نیم طبقه پیش بینی شده

محل پارک خودرو در جلوی هر واحد

زیرساخت های آماده با برق، آب و مخابرات

سیستم اعلام حریق یکپارچه و مجهز به آب پاش برای خاموش کردن آتش

 

زمین های صنعتی

در منطقه آزاد حمریه می توانید کسب و کار خود را با بیش از 30 میلیون متر مربع زیرساخت بسازید. زمین ها از 2500 متر مربع شروع می شود.

اجاره تعطیلات در طول ساخت و ساز و نرخ اجاره رقابتی

زمین صنعتی و تجاری برتر شامل زمین های رو به دریا

حداقل نرخ ثابت زمین در 5 سال اول

اجاره 25 ساله قابل تمدید

سهمیه ویزای انعطاف پذیر

زیرساخت های جاده ای به خوبی شبکه

زمین ها را می توان تا 60٪ بر اساس نیاز توسعه داد

اقامتگاه کارگری اختصاصی با امکانات تفریحی

شبکه گسترده برای مدیریت حمل و نقل، برق، آب و پسماند

نگهبانی 24 ساعته در منطقه آزاد

دسترسی به بندر اصلی با بندر آب با عمق 14 متر و بندر داخلی با عمق 7 متر

موقعیت استراتژیک که هر هفت امارت و کشورهای همسایه شورای همکاری خلیج فارس را به هم متصل می کند

 

هزینه ی اجاره سالانه دفاتر:

بیزینس لوکس : (Deluxe Business) شروع قیمت برای مساحت 12 متر مربع از 12000 درهم (شامل مجوز هم میشود)

بیزینس هوشمند :(Smart Business) شروع قیمت برای مساحت 10 متر مربع از 13000 درهم (شامل مجوز هم میشود)

 

هزینه ی اجاره سالانه انبار ها:

برای اجاره انبار، هزینه ی مجوز ها جدا حساب میشود:

 

به روز رسانی : 7 آذر 1402

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در منطقه آزاد حمریه شارجه با مشاوران واحد بین الملل سهاطوس در ارتباط باشید.